| ChristinaO a întrebat:

Am si eu o intrebare:daca esti scutit la educatie fizica,atunci cand ti se calculeaza media generala, aceasta disciplina se ia in considerare? Ma refer la faptul ca eu am 23 de discipline(cu tot cu ed.fizica),atunci cand calculez media, impart la 23 sau la 22?

6 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Nu se ia in considerare pentru ca nu are ce nota sa-ti puna daca tu esti scutit/a, la 22

| minho a răspuns:

Pai daca esti scutit nu ti se incheie media si nu se mai ia in considerare la media generala.

| Radamel a răspuns:

La 22 din moment ce nu faci nu ti se pune. FUNDA?

| NoName000001 a răspuns:

Nu se ia în considerare. Dar dacă aduni 22 de materii, împarți la 22. Nu uita de purtare!

| robwert20 a răspuns:

Nu se ia in considerare. si imparti la 22.

| DragosFootball a răspuns:

Bineinteles ca nu se ia in considerare, dar asta iti afecteaza la medie...nu ti-ar strica un 10 in plus.