| patrisia09 a întrebat:

Buna!
Am terminat clasa a VIII-a si maine dau evaluare natinala la limba romana.
Am gasit pe didactic.ro niste scubiecte la care scrie ca sunt propuse pentru evaluare nationala 2012 la limba si literatura romana.
Subiectele sunt de la 2-12 (1 nu e dar 1 s-a dat la sesiune speciala)
Oare e adevarat ca sunt propuse pentru evaluare nationala?
S-ar putea sa se pice?

8 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Poti sa-mi dai si mie link-ul, te rog?

| Xbam a răspuns:

Cine stie, se poate da-ne si noua linkul sa le vedem.

| iusy98 a răspuns:

Nu pot pica aceleasi subiecte dar poate pica ceva asemanator. PS:si eu sunt in clasa a VIII, succes!

| aleeeexandraileana120298 a răspuns:

Da-ne si noua adresa sa vede,

| AndreiB147 a răspuns:

Un link, please?

| AndyAndreiutzu a răspuns:

Eu spun ca sunt bune pentru ca si fratele meu mai mare da examenul maine si i-a dat si lui profesoara cu care face romana exact asa subiecte de la 2-12.

| qwerty1239 a răspuns:

Imi poti da si mie site-ul, te rog...happy

| Madalina2197 a răspuns:

Daca tot le ai dc dracu nu le da i le tii numai pentru tine atunci numai vb. oh go on Urasc oamenii astia. asa. chitrosi. Nu m as mira dka nu ai lua examenul CHITRAAwinking