| Erin28 a întrebat:

Buna! Anul asta, in semestrul intai, nu am mai dat teze. Intrebarile mele sunt:
1) Tezele au fost anulate pentru tot anul, sau doar pentru semestrul 1?
2) Credeti ca ne vom intoarce la scoala de pe 8 februarie? (dupa parerea voastra personala)

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Deocamdata tezele au fost anulate doar pentru sem.I. Daca in sem.II se va merge fizic la scoala se vor da si teze.
2.Nu are importanta parerea noastra personala sau ce credem.
Ministrul Educatiei spunea ca o hotarare se va lua pe 2 februarie sau imediat dupa aceasta data, in functie de evolutia pandemiei.

| sierra1 a răspuns:

1 În TOT anul şcolar 2020 - 2021
2 Îhî