| 123andrei a întrebat:

Buna anul trecut in liceu la mine s-au facut 2 clase de uman si una de real anul acesta s-au facut doar una de uman si una de real anul trecut s-a intrat cu media de admitere 3.63 iar eu acum am 6.64 am vreo sansa sa intru in liceu la real sau uman sau in sam (scoala de arte si meserii)?

8 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Da, intri la Uman sau Real fără probleme.
Stai liniştit, între 3.63 şi 6.64 e diferenţă de trei puncte totuşi.
Succes!

| LNK a răspuns:

Pff... ce medii.
Mda, n-ai de ce sa te ingrijorezi. Sigur intri.

| kyttu a răspuns:

Depinde si de notele celorlalti "competitori"..Eu as zice ca ai sanse.
Batfa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,cu sigurante ai sanse!
Dar iti zic cum am mai zis la cineva ce-l mai bine e sa intrebi pe directoare sau director!
Sper ca te-am lamurit!:*
Funda?:*

| GabrielaIoana a răspuns:

Da ai sanse pentru ca diferenta e mare si se intra pe mate-info cu 6 si ceva.Bafta!

| kzd a răspuns:

Pai eu cred ca da, intre 6.64 si 3.63 e o diferenta prea mare. Pace!

| lexi21 a răspuns:

E foarte mica media de anul trecut fata de a ta eci as zice ca ai sanse destul de mari happy

| 123andrei explică:

Da, dar anul acesta sunt doar 56 de locuri nu 84 cum au fost anul trecut sad