| Marina_2394 a întrebat:

Buna :* As dori anul acesta sa intru in liceul Victor Babes din Bucuresti am media 8, 03 iar anul trecut sa intrat cu 7. 32 ( stiinte ale naturii) Credeti ca am vreo sansa? Si daca este cineva din acel liceu sa imi spuna cum e pe acolo :* Muultumesc big hug dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
| A_7260 a răspuns:

Buna! :*
Bineinteleeees ca ai sanseee mari sa intrii.Este o diferenta mare de la 7.32 la 8.02. Sigur vei intra!
Succes! :*

12 răspunsuri:
| php a răspuns:

Pfff si eu am cand aceeasi "problema" (daca se poate numi asa) ca a ta. Eu sunt din valcea si vreau sa intru la Lahovarii tot pe stiinte ale naturii.happy anul trecut sa intrat cu 7.77 si eu am 8.37 da tot imi fac griji:-ss. oricum am auzit ca anul asta voi si medii mult mai mici deci cred ca ai avea sanse.si sper sa am si eu :* fundita?smugbatting eyelashes

| Laura a răspuns:

Deja devin enervante întrebările astea. Tu nu poți să te gândești dacă ai vreo șansă? Crezi că noi putem să ghicim în cafea dacă intri sau nu?

| Nastia a răspuns:

O sa intri sigur.Bafta

| Marina_2394 explică:

Hey laura nu e nevoie sa te enervezi laughing) doar am cerut o parere. Si da m-am gandit insa credeam ca mai sunt persoane care vor sa intre tot acolo si au medii mai mari ca ale mele. Doar vroiam sa imi fac o parere. Puteai pur si simplu sa imi spui daca tu crezi ca am vreo sansa sau nu asa dupa tine.

| PrecioussGirl a răspuns:

Imi aduc aminte ca as mai fi citit intrebarea asta si stiu ca am si raspuns insa nu vad pe nicaieri raspunsul meu laughinglaughing). eu sunt din babes...

| Marina_2394 explică:

Stef spune.mi si mie cum e in liceu ( profi etc) multumesc :*:*

| PrecioussGirl a răspuns:

Pei avem uniforma. este un tricou mai larg asa de cul alb sau albastru inchis.
avem BGS
Liceul e marfa. adica mie una imi place.:Xbig grin
Profi in mare parte sunt ok. mai sunt si profi dificili ca sa le zic asa laughing insa sunt si unii de treaba. pei eu zic ca ai sanse sa intri la stiintele nat avand in vedere ca sunt si 4 clase happy
Sper sa ai noroc de colegi super de trebuie. Asta conteaza cel mai mult. Daca ai o clasa unita si va intelegi toti calumea o sa fie marfa rau.:*

| PrecioussGirl a răspuns:

Ai intrat?

| Marina_2394 explică:

Da stef am intrat in babes la stiinte ale naturii:X

| PrecioussGirl a răspuns:

Ma bucuur :*:*. roaga-te de un singur lucru. sa NU faci fizica cu domnul Caraman laughing)laughing!

| Marina_2394 explică:

De ce? deja mi s-a facut frica rolling on the floor

| PrecioussGirl a răspuns:

rolling on the floor
e nasol rau. chiar daca esti genu de elev cuminte degeaba. tot o sa ai problema la el. laughing)laughing)laughing dar stai lin :*.