| Dyyyyaaaa a întrebat:

Pareri despre liceul victor babes din bucuresti. As dori la anul sa intru la stiinte ale naturii sau filo. Ms ofer funda:*

Răspuns Câştigător
| AndradaKissYou a răspuns:

Buna,Alice!
Se tine cont foarte mult cu disciplina,aspect.Te obliga sa te duci peste tot(excursii, intruniri, spectacole etc). Scade notele la purtare pe banda.La uniforma sunt niste tricouri albe si albastre dar trebuie sa le porti in fiecare zi si n'ai voie cu altceva(chiar daca e un tricou negru simplu). Machiaj deloc, unghii facute deloc.Toti profesorii sunt foarte duri.Deci liceul babes nu e cu note mari dar au niste pretentii extravagante.Si cum ti'am zis profesorii sunt foarte duri.Deci mai gandeste'te ca sunt atatea licee bune si mai lejere.Babes nu e nici excelnt din punct de vedere al mediilor dar tot ei cer prea mult. Daca vrei un liceu unde se invata mai bine cauta cu ceva medii mai mari. Daca vrei libertate cauta orice alt liceu dar nu asta.Intr'un final nu se tine foarte mult cont ce liceu ai facut. Oricum succes si sper sa gasesti un liceu sa iti placa!
FUNDA?