| Minnie_8475 a întrebat:

Buna :* anul acesta as vrea sa intru in liceul Victor Babes ( Bucuresti) la stiinte ale naturii ( anul trecut sa intrat cu 7.32) iar eu am 8, 03. Credeti ca am vreo sansa sa intru? si daca esti cineva de acolo sa imi spuna si mie cum sunt profi, liceu etc. MULTUMESC xlove struck ofer fundita :*:*

Răspuns Câştigător
| RockLover94 a răspuns:

Da,practic ai sanse dar depinde si de locurile clasei... Daca sunt elevi cu nota mai mare decat a ta si se intampla sa fie numarul lor egal cu numarul de elevi care pot ocupa clasa aceea, exista sansa sa nu intri.In rest.Stiu ca este un liceu destul de bun, frumoasa alegerewinking

1 răspuns:
| AndreiZz a răspuns:

Da, ai sanse! O clasa are 28 de elevi, si nu cred ca o sa fie 27 cu media 9happy asa ca fara griji. Bafta!