| Minnie_8475 a întrebat:

Heyy :*:* As dori anul acesta sa intru la liceul Victor Babes din Bucuresti. Eu am media 8, 03 anul trecut sa intrat cu 7.32 (la stiinte ale naturii) si sunt cate 4 clase in total sunt 120 de locuri. Credeti ca am vreo sansa sa intru? Si cine este din acest liceu sa imi spuneti si mie cate ceva despre el. Va multumesc mult :*:*:* Ofer fundita:X:X

4 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Nu sunt in Babes, dar daca anul trecut s-a intrat cu 7, 32 si anul asta ai 8, 03 sigur intriiwinking

| Deyux_5665 a răspuns:

Intri sigur! E super liceul! Baftabatting eyelashes

| VincentVlnt a răspuns:

Intrii 100% big grin

| alexandra_8006 a răspuns:

Buna:*sunt din victor babes sunt clasa a10a am intrat anul trecut la stiintele naturii si am avut media 7.40 lasa-mi idiul tau sa iti spun cum este daca vreiwinking