| EvaTramell a întrebat:

As dori cum sa sterg o parola de la calculator? Mi-am pus parola si acum nu mai stiu cum sa o sterg. Am intrat acolo user cont dar nu mi apare delete password doar change the password. Ce sa fac? Cum sa fac? Trebuie sa o sterg pentru ca o sa intre si sor'mea si ei nu`i place sa aiba parola calculatorulthinking Dau fundita:*.
Ps:Sarbatori Fericite:*!

2 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Ce vindovs ai?

| TheRageQuitter a răspuns:

Start -> Contol Panel -> User Accounts -> Remove your password

Asta daca ai ca sistem de operare Windows 7. Dar cred ca e similar si la XP.