| Conia a întrebat:

Buna as dori sa citesc o carte online se numeste John Fowles, Colectionarul am auzit ca este faina si am cautat-o o gramada dar fara rezultate.ma ajutati?!

Răspuns Câştigător
| cojy a răspuns:

Poate te intereseaza varianta audio. In format e-book nu am gasit-o.
http://lectura-audio.blogspot.com/2011/06/john-fowles-colectionarul.html

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Dragă Conia, titlul unei cărţi se pune ÎNTOTDEAUNA între ghilimele, deci " Colecţionarul " iar John Fowles este numele autorului şi nu face parte din titlu, aşa cum reiese din textul enunţului tău.

| Conia explică:

laughing Stiu si eu destula cultura draga/dragul meu. In acel moment eram destul de grabita si cu gandul ca se subintelege asa. ca pentru prosti :* ps: si in plus nu asta cerusem laughingwinking