| Gabriel_Alex_1995 a întrebat:

As dori sa ma duc la facultatea de arhivistica din cadrul Academiei de Politie din Bucuresti.Ma puteti ajuta cu niste informatii suplimentare,pe langa cele pe care le gasesc dej pe site-ul facultatii(ex:camin,taxe, examen psihologic oportunitati de angajare).Va multumesc!

1 răspuns:
| weloveit a răspuns:

Ce taxe? La academie daca ai intrat nu platesti nimic,cazarea in camin este gratuita, este in incinta academiei, taxe nu se platesc, iar examenul psihologic difera de la oras la oras. Cand o sa te duci la ipj sa faci dosarul acolo iti va da o serie de analize, examenul medical, psihologicul il dai la ipj etc. si oportunitati de angajare o sa fii la arhevistica exact numele. in incinta M.A.I