| Mihail777 a întrebat:

Buna, as dori sa stiu va rog frumos daca la
Universitatea Politehnica din Timisoara(UPT) exista sectii(departamente) in care nu se foloseste limbajul de programare(Informatica) sau daca se foloseste care sectie ar fi mai usoara, multumesc! laughing)

Răspuns Câştigător
| Alexandrionelu a răspuns:

La mecanica se făcea informatica un singur an și erau mai mult generalități, nimic complicat.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La universitate exista facultati. La facultăți exista sectii.
Exista o groaza de facultăți la care nu se face programare

| sierra1 a răspuns:

"as dori sa stiu... la Universitatea Politehnica din Timisoara... care sectie ar fi mai usoara"

păi de ce să te mai obosești s-o mai faci?