| monix a întrebat:

Bunahappy

As dori si eu un site cu subiecte pentru bac.la psihologie happy
Eu am gasit doar un subiect straight face

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Am toate subiectele pentru bac pe un cd daca intrii pe id-ul malvynutza_woodytzu_forever o sa ti le dau cu mare placere.Si eu dau tot la psihologie si imi face placere sa te ajut!

| Maria_5356 a răspuns:

Si eu am subiecte de bac happy foarte multe. pentru psihologie, si eu dau la psihologie ( daca intri pe maria.ioana_17@yahoo.com) ti le voi da cu placere :* bisous

| admiterea a răspuns:

Iti recomand subiectele de psihologie rezolvate de profi, pe www.rezolvari.net