| Andrutsa14 a întrebat:

Buna as vrea sa imi spune-ti daca la liceul Elena Cuza din Craiova este profilul biochimie! Daca da as vrea sa imi spune-ti mai multe despre acest profil(adica cu ce medie se intra?, ce materii se predau si cate ore din fiecare?) Fundaaa:X

Răspuns Câştigător
| Cinar_Adi_1990 a răspuns:

Buna! Elena Cuza din Craiova este de biochimie! In fiecare zi se dau sase ore sunt la unele cate doua ore si unele care sunt de o ora si se intra cu media 8 9 si 10 sau intre 8 9 si 10

1 răspuns:
| Andrutsa14 explică:

Multumesc:*