| ToxicDream a întrebat:

as vrea sa stiu cu ce medie se intra la liceu Bolintineanu? sau mai stiti licee bune cam de medie 7.89?
Multumesc anticipat puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Akuryo a răspuns:

Sunt licee de 2 ori mai bune decat Bolintineanu, o sa primesti intr-a 8-a la inainte de admitere cu vreo 2-3 luni un catalog cu toata liceele din Bucuresti si o sa vezitongue

| myhaytzu a răspuns:

Intodeauna se intre cu medii diferite de exemplu eu am avut 8:02 iar cea mai mica medie de admitere a fost de 4:49 deoarece au fost 4 clase de a 9-a este in fiecare an diferit, in functie de concurenta

| SweetElena93 a răspuns:

Se intra si cu 7.72

| eugeneuu a răspuns:

Asta a fost partea care mi-a placut cel mai mult din intrebare "mai stiti licee bune cam de medie 7.89? " in traducere cele mai bune dintre cele mai proaste