| Tyya23 a întrebat:

As vrea sa stiu daca este cineva dintre voi la liceul Dimitrie Cantemir din Iasi. Daca se poate sa-mi spuna si mie cum este acolo daca e greu de intrat. Multumesc anticipat! :*

2 răspunsuri:
| addyaddy63 a răspuns:

Nu este foarte greu de intrat, dar este mult de invatat.

| sprit19 a răspuns:

Daca te ajuta parerea mea uite: la eminescu iti garantez ca ai cei mai buni profesori la obiectele de bac, iar ceilalti sunt indulgenti daca esti elev serios. Specializarea mate-info ma referhappy. La cantemir se intra usor, profesori buni, depinde de colectiv