| Iulika96 a întrebat:

As vrea sa va intreb si eu, pe cei care sunt sau care au fost la liceul Emil Racovita din BRASOV, cum este programul pe acolo? Adica, este de dimineata sau dupa-amiaza...si cum este pe acolo.Chiar am nevoie de ajutor.asa ca daca puteti sa-mi spuneti, va rog.

Răspuns Câştigător
| StopTheWar a răspuns:

Deci...eu nu sunt la LSN dar am prieteni acolo...Clasele V-VIII fac de dimineata, clasele a-IX-a si a-X-a fac de dupa-amiaza, iar clasele a-XI-a si a-XII-a fac de dimineata

1 răspuns:
| Iulika96 explică:

Am uitat sa mai intreb daca nu stie cumva cineva cum este la engleza pe acolo (daca se da examen, si cate ore fac pe saptamana) si daca se da uniforma.