| FlorentinaDinu99 a întrebat:

Bună! Aș vrea și eu recomandari de licee bunicele din București, pentru că anul asta vreau sa ma transfer de la turism și alimentație (eu sunt la liceul kiritescu acum), la filo. Dacă s-ar putea și câteva sfaturi în legătură cu diferențele pe care trebuie sa le dau și transfer aș fi super recunoscătoare happy.

1 răspuns:
| MihalacheTutunaru a răspuns:

Salutare tanara domnisoara,
Nepotul meu cel mijlociu invata la liceul Logos. Din spusele lui, este un liceu de prima clasa!
Nu stiu cat de mult te-am ajutat, dar sper ca este o sugestie cel putin buna!
Cu drag,
Mihalache Tutunaru