| denisa14_5336 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu pe ce se axeaza liceul Lazar din Bucuresti, adica stiti ca un liceu e de arta, altul de muzica etc. Si vreau sa stiu ce fel de liceu este liceul Lazar.

3 răspunsuri:
| ElHuron a răspuns:

Lazar este un colegiu national in care se predau limbile: Latina, Germana, Engleza, Franceza. In acest liceu vei gasi profilele: stiinte ale naturi, stiinte sociale si filologie.

| bubbuluv a răspuns:

Iubita Colegiul national "Gheorghe Lazar" este un liceu printre cele mai bune licee din bucuresti se intra cu medie foarte mare. Matematica-informatica=9.45
Stiinte ale naturii=9.54
Filologie=9.50
Stiinte sociale=9.48
Adresa:B-dul Regina Elisabeta Nr.48, Ministerul de Justitie, Gradina Cismigiu, troleibuze 90, 92, 71,66, Autobuz: 336
Telefoane:021.313.47.56, 021.315.47.56, fax 021.310.48.70
Sper ca ti-am fost de folos. Mult succes! Fundita?