| αleхαɴdrα a întrebat:

As vrea si eu un site de unde sa invat engleza, dar sa fie gratuit. Sau macar niste pareri despre cum as putea sa invat engleza mai repede, va rog frumos. Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Http://new-language.ucoz.com/
urmezi sfaturile de acolo toate, daca vrei putem vb in engleza pe mine ma bucura cand vb in engleza e o limba frumoasa ca si germana tio recomand, nu ezita sa-mi dai mesaj daca nu intelegeti ceva ok

| OoBunnyoO a răspuns:

Vizioneaza filme in limba engleza fara subtitrare.
Poti incerca sa discuti cu diverese persoane pe Internet, in limba engleza. Daca te joci jocuri pe FB poti adauga un prieten, doi care sa nu fie romani si cu care te poti imprieteni.
Citeste diverse carti in limba engleza, poezii, publicatii. Sunt destule pe Internet.