| AlexammX a întrebat:

Ca tot se apropie examenul, voi ce credeti ca pica la romana? Chiar sunt curioasă. Eu as vrea sa pice liricul... rolling on the floor

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce importanta are ce credem noi, cand nu te ajuta cu nimci ghicitul nostru, dimpotriva, iti poate afce mult mai mult rau, fiindca nu vei invatat toate lectiile si poate pica la examen, ceea ce nu stii.
Subiectele sunt secrete si nu se cunsoc, pana in ziua examenului.
Am un singur sfat sa-ti dau: recapituleaza tot si nu mai intreba in stanga si dreapta ce cred unii si altii, fiindca ai toate sansele sa cazi acest examen.

| morfeo a răspuns:

Comedia