| zuziOoO a întrebat:

Care sunt etapele unei olimpiade(la romana)am trecut de faza pe scoala si de cea pe municipiu si azi am fost la etapa judeteana, care e urmatoarea etapa? si cate etape mai urmeaza?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uite aici niște informații: http://www.olimpiade.ro/regulament.php
Succes!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| MeinSieg a răspuns:

Urmeaza, desigur, a patra ultima etapa. Aceea este cea nationala, cea mai importanta, banuiesc.

| Calin_Nicol_1976 a răspuns:

Locala, Nationala!

| NastyCatii a răspuns:

Urmeaza etapa nationala la care numai primii nu stiu cati se califica, depinde de coeficientul pe care il are fiecare judet. Sper ca te-am ajutat