| LaElly11 a întrebat:

Bună! Caut informații despre sesiunea de admitere din septembrie la UniBuc, mai exact să văd la ce specializări mai sunt locuri pentru admiterea din septembrie, însă nu găsesc nimic. Mă poate ajuta cineva cu aceste informații?

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Intra pe site-ul facultatii care te intereseaza ca sa afli care sunt locurile disponibile pentru toamna. De exemplu la facultatea de geografie au mai ramas locuri libere.