| DeadEvil a întrebat:

Ce ar putea pica ca specie literara la evaluarea nationala clasa a 8a?
Are vreo sansa sa pice la romana opinie, titlu sau mesaj?
Dar la matematica credeti ca va fi simplu?

Răspuns Câştigător
| Taehyunv a răspuns:

E posibil sa fie simplu la matematica.
Sunt multe sanse sa pice titlul ori mesajul, aceste demonstratii nu sunt deloc complicate, mai ales daca le vei invata si vei avea rabdare sa le intelegi.
Stiti cand se vor afisa subiectele de la Sesiunea Speciala?

2 răspunsuri:
| Taehyunv a răspuns:

I

| DeadEvil explică (pentru Taehyunv):

Da, doar ca eu fac la matematica doar de un 6-7 si mi-e foarte teama sa nu ma emotionez si sa uit tot.
La romana nu am nici o treaba mai ales ca am luat in simulare 8 dar tot exista teama aia ca daca il pic. Problema este ca nu prea stiu cum sa argumentez mesajul si examenul este luni.

Daca vorbesti de sesiunea de astazi, rezultatele vor fi afisate maine.
Mulțumesc, cumva m-ai ajutat sa ma calmez.