| dodo1530 a întrebat:

Ce atlas de anatomie bun imi recondati, cu imagini detaliate si complexe, explicatii si altele?

2 răspunsuri:
| cristi1212 a răspuns:

Http://www.librarie.net/......dgr=YgoYAG gclid=COT__NaMx8YCFe7KtAodZ3oHLw Uite un atlas care se foloseste la medicina. E foarte detaliat, multe desene care iti explica fiecare lucru in practic, tocmai d'asta e putin cam scump. Nu stiu pentru ce anume vrei tu, daca o faci doar din pura placere poti cauta unul mai ieftin, dar daca vrei sa inveti cu adevarat eu ti-l recomand pe acesta. Site-ul ti l-am dat doar ca sa vezi, poti cauta acelasi atlas dintr-o editie mai veche si probabil il gasesti mai ieftin, poate chiar la mana a2a.

| Ionela_Mihaela_1997 a răspuns:

Buna,eu am un atlas de la editura''Steaua Nordului'' e foarte bun si are multe imagini
uite aici cateva poze->https://www.google.ro/......ps?/search
Sper sa te-am ajutat:)