| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeți că se va da anul acesta la română la bac? (Profil real) happy

Răspuns Câştigător
| bmerry a răspuns:

Nu te baza pe estimări... exista sanse egale sa pice orice tip de subiect. Ele sunt trase la sorți, deci nu depinde de ce crede cineva ca pica sau nu. Au fost ani la rand in care a picat numai poezie, când nimeni nu credea ca se mai poate...

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La ce Alinutza?

| Sn4k3 a răspuns:

Osp

Răspuns utilizator avertizat
| Romeo44 a răspuns:

Buna. Eu as miza pe Caragiale sau o poezie(bacovia/barbu). Nu s-a mai dat comedia de peste 4 ani, iar poezia abia anul trecut(dupa 3 numai de romane). Bafta happy

| JUNNKiE47 a răspuns:

Presupun că te referi la o potențială argumentare la română, nu avem de unde să știm, trebuie să înveți tot pentru a avea o siguranță cât mai mare.

| petronela65 a răspuns:

Epic