| Maryna78 a întrebat:

Ce limbi straine se invata in liceul ioan n. socolescu Bucuresti? Si am auzit ca se da examen dupa ce termin clasa a 10 a e adevarat?

1 răspuns:
| dreamnow a răspuns:

Acela e un liceu tehnic care are 2 sectii: Constructii, instalatii si lucrari publice si Mate info. Crede-ma ca la liceele tehnice nu se invata nimic, mai ales fiindca s-a intrat cu 5 si ceva... Dar asa daca ne luam dupa restul liceelor se invata romana si engleza... sper. Oricum e liceu de tigani happy