| AndreeaCrys a întrebat:

Ce parere aveti de reclame? Sunteti pro sau contra lor? Argumentati!

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Toată lumea este de acord că reclamele sunt stresante, ok. Apar în timpul filmului favorit, exact la partea interesantă, sunt prea multe, prea dese, prea banale.chestii din astea.
Însă dacă stai şi te gândeşti, uneori au şi o parte bună, în sensul că mai vezi ceva de care ai nevoie sau care ţi se pare interesant.
Şi pe lângă asta, posturile TV nu ar supravieţui fără reclame. De unde crezi că îşi asigură ei banii?

3 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

Contra.Cand e mai interesant, poc si reclamele.Sunt de belea cu ele!

| Trefla a răspuns:

Enervante rau mai ales la un film:l

| camy417 a răspuns:

Cateodata sunt folositoare (mai ales atunci cand stai in fata televizorului si nu vrei sa mergi la baie finca vrei sa vezi ce sa intampla)dar in cele mai multe cazuri te enerveaza la culme