| sasha1265 a întrebat:

Cine imi poate da niste informatii despre seria Casa Noptii de P. C Cast?(dar nu luate de pe wikipedia). Se mai scriu carti in continuare? Cate au fost scrise pana acum(cu tot cu nume)? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Schatten a răspuns:

In Romania au aparut primele 6 volume. Iar in strainatate, au aparut 9, urmand pe 12 iulie sa apara si a 10-a carte, "Dragon’s Oath", iar in noiembrie, a 11-a carte, "Destined".
Cartile sunt (in ordinea volumelor): Marked, Betrayed, Chosen, Untamed, Hunted, Tempted, Burned, Awakened, Destined, The Fledgling Handbook, Dragon's Oath.
Site-ul oficial: www.houseofnightseries.com