| andra_5611 a întrebat:

cine imi poate da o idee pentru o banda desenata? nu trebuie sa fie ceva complicat e pentru ora de desen si imi trebuie vreo 5 scene

1 răspuns:
| nosferatu15 a răspuns:

Eu, cand eram putin mai mic eram foarte pasionat. Am facut odata un serial in care era vorba de niste concurenti care erau supusi la diferite probe, si la sfarsit cineva era eliminat. Sau am mai facut o poveste de actiune care a inclus si dragoste si multa tensiune; in orice caz trebuie sa ia imaginatiehappy