| BBAlyss a întrebat:

Buna
Cine imi poate da si mie un site unde sa pot gasi rezultatatele evaluarii natioanale in hunedoara? am cautat peste tot si nu am gasit nimic
Cine ma poate ajuta?
Astept raspuns!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

S-au afisat pe www.edu.ro. Daca reusesti sa deschizi pagina, ca, uneori, merge cam greu.
Incearca aici, ca intri direct: http://admitere.edu.ro/2011/

| Sonnia a răspuns:

Iti dau eu. Insa e un document mai mare si nah... Trimite-mi un mesaj cu id-ul tauhappy

| Emill a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? cu=admitere.edu.ro+2011

| PurpleAngel13 a răspuns:

Intra pe www.admitere.edu.ro/2011/ dai pe:Ierarhia la nivel judeţean/ a municipiului Bucureşti si alegi judetul FUNDA:S