| KingOfShadow a întrebat:

Buna cine stie un site unde pot gasi rezultatele de la evaluarea nationala 2013 judetul Iasi ( toti copii cu notele ) si la bac tot jud Iasi pe anul acesta ( lista cu copii si notele ) nu-mi dati site pe care sa caut ci siteu cu notele direct cine da cel mai bun raspuns are funda!

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Http://prep-adm2013.cloudapp.net/Ierarh/RapoarteJ.aspx?jud=25
Aici pentru Evaluarea Nationala.Pentru bacalaureat nu exista inca rezultate.

| KingOfShadow explică:

Inca nu am gasit dati un link direct unde gasesc nume elev - nota judet etc nu prostii unde stau o ora sa caut deja sunt nervos nu ati inteles nimic