| Magnetism a întrebat:

Buna big grin! Tocmai am citit Goana dupa cumparaturi la New York de Sophie Kinsella si mi-a placut foarte mult am vazut ca are si continuari. Mi le puteti spune in ordine ca sa stiu cum sa le citesc? Dau fundita:X:*

Răspuns Câştigător
| SugarEyes a răspuns:

Buna si eu am citit toata seria Shopaholic
The Secret Dreamworld of a Shopaholic (2000) numit si Confessions of a Shopaholic (2001)
Shopaholic Abroad (2001)
Manhattan (2002)
Shopaholic Ties The Knot (2002)
Shopaholic & Sister (2004)
Shopaholic & Baby (2007)
Mini Shopaholic (2010)
In romana:
Ma dau in vint dupa cumparaturi
Goana dupa cumparaturi la New York
La cumparaturi in rochie de mireasa
La cumparaturi cu sora mea
La cumparaturi cu bebe
La cumparaturi cu Minnie

Ti-as recomanda si SuperMenajera sau Poti sa tii un secret?
Funda?

3 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Tu citesti? :O

| Magnetism explică:

Mda... ai ceva de zis sau doar n-ai ce face si te apuca comentatu?straight face

| Magnetism explică:

De ce nu iti pot da funda SugarEyes straight face?
Mersi mult am sa incerc mai tarziu sa dau funda ca acum nu imi apare si am citit Supermenajera a fost interesanta smug