| Elenaaa1111111128383848383838383838 a întrebat:

Buna, daca am adeverinta in care specifica ca sunt apta pentru a merge la facultate de la medicul de familie din anul 2023, trebuie sa imi scot una noua pentru a ma inscrie anul acesta la facultate sau o pot depune pe cea din 2023

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din cate stiu eu nu trebuie sa fie mai veche de cateva luni (cred ca 6!).

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai este valabila cea din 2023!
Trebuie o adeverinta noua, datata anul asta, 2024.

| Nirvanaaa a răspuns:

Se accepta adeverinte emise pe anul în curs. Deci trebuie sa iei una noua, valabilă pentru admiterea din 2024.
Succes la admitere!