| alebarim89 a întrebat:

Daca fac a doua facultate, imi sunt reconscute unele materii pe care le-am facut si in prima facultate?

Răspuns Câştigător
| Antopuff a răspuns:

Daca cele 2 facultati sunt in acelasi domeniu si materiile coincid si profesorii de la acea catedra sunt de acord da.

4 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

In ce sens sa iti fie recunoscute? Nu prea se intelege la ce te referi

| Bizon95 a răspuns:

Cu toate ca ar trebui sa se poata, nu am auzit de asa ceva
insa poti sa intrebi la secretariat

| sierra1 a răspuns:

Faci cerere anexând foaia matricolă cu examenele date anterior.

| Frank51 a răspuns:

Daca au aceeasi denumire si se invata fix acelasi lucru, poti face echivalare fara nici-o problema.