| Blackwoman27 a întrebat:

Daca ma inscriu la un liceu economic iau vacanta de vara mai tarziu?

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Da, deoarece se face practică.
Unele licee acceptă ca elevii să facă practică-n timpul școlii ca să n-o mai facă vara, dar depinde.
Baftă!

| wolder a răspuns:

Am un liceu economic in oras, am o prietena care invata acolo.
Pana si profilul meu `estetica si igiena corpului omenesc` ia vacanta mai tarziu pentru ca facem practica.
Asa si la acel liceu, se ia vacanta mai tarziu pentru practica happy

| SirGilbert a răspuns:

Faci practica doua saptamani in prima luna de vacanta.Nu-i cine stie ce.

| hefe a răspuns:

Am si eu fratele si asa este...vacanta se ia mai tarziu cu 2 saptamani...dar sa fim seriosi cine se mai duce si a 2 a saptamana!

| mdsimina a răspuns:

Nu. Nu are nici o legătură cu vacanța profilul la care ești.