| mirelutzagabrielutza a întrebat:

Buna happy Dati-mi liceele din Iasi si mediile pentru admitere. big grin

Răspuns Câştigător
| EMKing a răspuns:

Salut Mirela uite cateva licee

Reţine Judeţ Localitate Denumire Profil Specializare Medie admitere ▼
Iasi Iasi COLEGIUL "NATIONAL" IASI Real Matematica-Informatica 9.65
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA" IASI Real Matematica-Informatica 9.64
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA" IASI Real Stiinte ale Naturii 9.64
Iasi Iasi COLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASI Real Stiinte ale Naturii 9.61
Iasi Iasi COLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASI Real Matematica-Informatica 9.57
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" IASI Real Stiinte ale Naturii 9.55
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" IASI Uman Filologie 9.55
Iasi Iasi COLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASI Uman Filologie 9.52
Iasi Iasi COLEGIUL "NATIONAL" IASI Uman Filologie 9.50
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" IASI Real Matematica-Informatica 9.50
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA" IASI Uman Filologie 9.46
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" IASI Real Matematica-Informatica 9.39
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" IASI Uman Filologie 9.39
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" IASI Uman Stiinte Sociale 9.39
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" IASI Uman Filologie 9.35
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" IASI Real Matematica-Informatica 9.20
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" IASI Real Matematica-Informatica 9.16
Iasi Iasi LICEUL DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL" IASI Real Matematica-Informatica 9.12
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "GARABET IBRAILEANU" IASI Uman Stiinte Sociale 9.11

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Le găseşti la linkul :
http://admitere.edu.ro/2013/staticRepI/j/

Toate cele bune.

| alexs99 a răspuns:

Vezi liceele din Iasi si mediile de admitere la link-ul:
jttp://...-2013/iasi