| teodora24 a întrebat:

Dati-mi si mie un link cu frumusetiile naturale ale frantei(turnul eiffel,monumentele, etc.). URGENT!

Răspuns Câştigător
| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Http://www.clopotel.ro/enciclopedia/Tarile_lumii_Franta-172.html

Aici scrie despre tara in general si resurse. Turnul Eiffel nu are cum sa fie ''frumusete naturala''Cred ca trebuie sa scrii despre ''bogatii naturale'';). Parerea mea scuze daca gresesc.:)

3 răspunsuri:
| Marmelada a răspuns:

Daca zice "frumusetiile naturale", inseamna ca se refera la muntii Alpi si altele de genul asta. Cat despre asta, pe google nu gasesti, dar poate obtii ceva de pe Wikipedia.

| lastOne a răspuns:

Din pacate tu esti una din "frumusetile naturale" alea Romaniei.

| fatafitoasaroz a răspuns:

Http://www.pariswelcome.net/monuments/paris-monumets-fra.htm
e on franceza da daca esti curioasa ce zice te duci pe google translate si traduci;)