| Multeesidetoateee000 a întrebat:

Buna, deci știe cineva ce loțiune de soare sa folosesc ca sa ma bronzez frumos? Ca eu mereu cand ma dau cu cate o lotiune nu ma bronzez deloc nici daca stau 4 ore la soare. Am genul ala de ten alb(nu f alb) îl am cât de cât alb dar cel mai mult alb laughing si ma ard la soare.

4 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Sunt multe trebuie sa te uiți la factorul de protecție UV cu cât e mai mare cu atât te protejează mai bine.
Și eu ți-aș recomanda o crema care este făcută să protejeze pielea copiilor bebelușilor pentru că eu mă aștept că acele creme care sunt făcute pentru copii mici să fie mai bine controlate de stat de cei ce verifica medicamentele de cat cele pentru oameni maturi mari majori adulți.
Cumpără de la farmacie
Vezi când expiră pentru ca sa nu fie expirata și stresa data de expirare că sa o mai poată vinde și anul acesta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tocmai ca la tine nu ii rcomandat sa stai la soare tu ai pigment alb si te dai cu protectie mare daca te dai cu mica te arzi asa ca da te cu mare mai departe gen 30

| timidu89 a răspuns:

Uleiul de măsline e bun am tot auzit