| Feri5 a întrebat:

Buna dimineața! Am auzit la știri ca orele de laborator din liceu se vor anula. Este posibil așa ceva? Mi se pare lipsit de sens sa anulezi niște ore in care elevul are datoria de a-și însuși noțiuni practice de chimie, biologie și informatica, ca nu de asta mergi la școala, sa înveți numai teorie și sa nu știi nimic practic, mai ales pentru cei care vor sa meargă la medicina și au nevoie sa înțeleagă foarte bine noțiunile fizio-patologice. Aștept părerile voastre și celui mai bun și detaliat răspuns, ofer funda!

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

E vorba de sănătate iar sănătate contează cel mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se anuleaza cu un motiv bine intemeiat: ca sa nu se transforme toate scolile in focare de infectie.
Sanatatea este mai inportanta decat niste materii de la scoala.

| Cksihja a răspuns:

De ce și așa vor pleca toți în străinătate.

| Jackpot2 a răspuns:

Https://www.google.com/......Https?/url poți face ora în lab cu condiția ca în pauza sa se facă dezinfectare!