| Ornato a întrebat:

Buna dragilor am si eu o intrebare, de profesorii nu vor sa iti spuna ce la materii ai absente/ce note ai, decat la materia pe care o predau ei?

Răspuns Câştigător
| Anonimu7041 a răspuns:

Nu au voie, dar nu asta e cea mai mare problema, ci ca se aud zvonuri, spre ex: Proful x mi-a zis, dvs de ce nu, ș.a.m.d.
Apoi se cert profii in cancelarie si mna, cam asta e motivul!

4 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Sunt raspunzatori numai de materia lor si atat. Dirigintele se ocupa cu asta, e obligatia acestuia. De aici, e si inutil sa intrebi alti profesori.

| sierra1 a răspuns:

Fiecare răspunde de "ograda" lui

| UnulSimplu312 a răspuns:

Pentru ca nu intra in fisa postului sa spuna absentele sau notele de la alte materii, doar dirigintele are voie sa ti le spuna

| varcopisicul a răspuns:

Nu prea au voie, e în regulament