| Sunny4Summer a întrebat:

Dupa parerea voastra, ce liceu se merita sa urmezi? Si apoi cu ce facultate ai putea sa continui; si ce meserie poti avea?

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Eu in momentul de fata sunt la filologie si merg pe psihologie, mereu mi-am dorit asta, acum depinde de gusturi si cum sa imbini utilul cu placutul

| ElenaSA a răspuns:

Depinde ce-ti place sa faci, la ce te pricepi, ce te intereseaza, ce te vezi lucrand pe viitor. Pentru ca pana termini tu scoala piata muncii se va schimba.

| Deaad a răspuns:

Dupa parerea mea, trebuie sa urmezi ce vrei tu.La ce esti bun si iti place.De exemplu, eu vreau sa dau la medicina.

Răspuns utilizator avertizat
| theodorafemme2001 a răspuns:

Depinde ce iti place! Eu, de exemplu, vreau sa dau ori la medicina, ri la arhitectura! happy