| Madalina_4144 a întrebat:

E adevarat ca vor fi camere de supraveghere la evaluarile nationale?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Cui ii pasa?

14 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Nu.laughingDoamne... o sa fie doar cativa profesori care vor face ture prin sala.Nu vad de ce sa se exagereze in halul asta laughing.

| PinkDea a răspuns:

Depinde din ce oras esti ...la mine in oras nu o sa fie tongue

| PetreConstanta a răspuns:

Sunt camere de supaveghere nici nu gandesti tu

| dany3la a răspuns:

Nu vor fi camere de supravegheat dar vor fi vreo 2-3 profesori supraveghetori.

| theGazetteVortex a răspuns:

Pai depinde daca are deja sau nu scoala, eu am dat simulare la mate si nu au fost camere, probabil ca scolile care nu au avut pana acum nu vor avea nici la examen, dar oricum vor fi supraveghetori

| theGazetteVortex a răspuns:

Poi depinde daca are deja sau nu scoala, eu am dat simulare la mate si nu au fost camere, probabil ca scolile care nu au avut pana acum nu vor avea nici la examen, dar oricum vor fi supraveghetori.

| Reinkaos a răspuns:

Asa se zicea intr-un timp dar sunt 100% sigur ca nu se va pune nici o camera, stai linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hă hă hă, tu ai grijă cum faci cu fițuicile. Ascunde-le bine, cel mai bine într-un organ din cutia craniană, frumoaso kiss. Așa nu le detectează nici cel mai avansată cameră de supraveghere!

| gardianuf a răspuns:

Nu se stie sigur dar depinde si de locul scolii cat este dotata!

Răspuns utilizator avertizat
| Mandy4105 a răspuns:

Asa se zvoneste insa nu cred ca vor fi... personal am destule emotii si daca vor fi camere ma voi simti si mai stresata.nu stiu de ce. Oricum tata lucreaza intr-o scoala ca informatician deci el ar trebui sa se ocupe cu instalarea lor dar nu i s-a spus nimic si nu crede nici el ca vor fi. Pe langa asta stiu ca nu se accepta camere de filmat in salile de clasa ca "ii supravegeaza pe profi" asa ca nu cred ca o sa puna ca sa le dea jos dupa... totusi depinde si de scoala!

| proasta14 a răspuns:

Da, e adevarat ca va vor fi camere de supravegheat la evaluarile nationale!

| Szilveszter a răspuns:

Daca scolile in care se vor desfasura probele scrise vor avea fonduri, atunci vor fi. happy