| Andutsaa a întrebat:

E cineva din Timisoara si stie cumva cu ce medie se intra la Liceul Pedagogichappy? As vrea si eu sa stiu, daca se poatehee hee! Multumesc frumos.:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Bianca18 a răspuns:

Eu sunt la Peda.mediile sunt foarte mari, peste 9. La filo 9. 10 iar la mate info 9. 08. La pedagogie sau teologie dai niste probe de aptitudini. Daca te gandesti sa mergi la acest liceu mediteaza bine... e doar un sfathappy Bafta!

| Andutsaa explică:

Da pai la Carmen Sylva ma refeream! Din cate stiu nu mai este Liceu Pedagogic in Timisoara. Eventual profilhee hee! Multumesc frumos Cristina007:*