| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva bun la literatura? Am creat niste poezii si as vrea o parere! Multumesc!

2 răspunsuri:
| mg112mada a răspuns:

Si eu scriu poezii.Ca sa-ti faci o idee cat de bine, de curand am luat locul I la un concurs international de poezie.Deci e INTERNATIONAL.Numele nu mai stiu, dar stiu ca s-a desfasurat pe terit Canadei, Americai, Rusiei, Turciei si Romaniei.Imi place la nebunie sa scriu poezii.E o dependenta pentru mine. Daca sunt undeva si imi vine,, insipratia,, trebuie obligatoriu sa o scriu altfel nu am pace... Daca vrei iti dau ID meu de mess, daca nu merge si pe TPU!

| 1NoBoDiElSe3 a răspuns:

Pai...sunt destul de buna si...chiar as vrea sa iti vad poeziile (app. si eu scriu poezii)poate as putea sa-ti dau un sfat sau ceva daca imi arati poeziile.