| charlotte a întrebat:

Este cineva/stiti pe cineva student la Facultatea de Limbi Straine, sectia Traducatori-Interpreti, Universitatea Bucuresti? Ma intereseaza tot despre aceasta sectie, profesori, materii, examene, perspective de viitor etc.

Mersi!

Răspuns Câştigător
| miha90z a răspuns:

Buna. Eu sunt studenta la filologie happy spaniola- portugheza. La portugheza sunt profesori buni si foarte de treaba, la spaniola insa este cam nasol din cam toate punctele de vedere. Tu la ce lb vrei?