| mihaela34emanuela a întrebat:

Eu nu am Microsoft movie maker in pc. Pot sa-l gasesc pe net? Dar sa-l descarc de pe net? Spuneti-mi si mie va rog frum. pentru ca am nevoie urgent de acest progam

Răspuns Câştigător
| mihaela0205 a răspuns:

Probabil te referi la Windows Movie Maker, pe care-l poti lua de aici : http://windows.microsoft.com/ro-RO/windows-live/movie-maker-get-started :)

1 răspuns:
| Manu9221 a răspuns:

Http://download.cnet.com/......65075.html de aici il poti descarca... sper sa iti foloseasca