| alesstuza a întrebat:

eu sunt din judetul teleorman si vreau sa va intreb daca pentru judetul acesta s-a atentionat cod portoclaiu de ninsori si daca se inchid scolile. vreau raspunsuri rapide plz va pup happy

Răspuns Câştigător
| Viper98 a răspuns:

Si eu sunt din TR si da se inchid scolile!

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cel mai sigur este sa dai un telefon la secretariatul scolii.

| Liviu a răspuns:

Si eu sunt din teleorman, nu am auzit nimic de inchis scolile, probabil sunt eu mai chior, stau pe langa scoala 7 :S dar na, who care's laughing

| 1aprilie a răspuns:

Da sunt inchise din ce am auzit la TV dar cel mai bine ar fi sa suni la scoala, liceu sa te lămureşti mai bine.

| Casper003 a răspuns:

Sunt din TR, Tiganesti mai exact, si nu, nu se invata :X, am vorbit cu directoru' si cu secretara si mi-a spus ca la noi la scoala nu se fac ore happy

| AlroAlex98 a răspuns:

Din cate stiu in teleorman nu se inchid scolile