| Allergikaa a întrebat:

Buna imi poate recomanda cineva niste carti bune? Dar nu gen twilight... sau mai stiu eu cehappy, am 17 ani as vrea sa citesc niste romane realiste scrise de autori strainihappy. Funda:X!

Răspuns Câştigător
| AoiTori a răspuns:

Paii...eu am citi de curand "Codul lui da Vinci" si iti spun e o carte superba, iar acum citesc "Shogun" de James Clavell....este destul de interesanta si aceasta carte + de asta mai invat si cate ceva despre cultura japoneza big grin

3 răspunsuri:
| LittleButterfly a răspuns:

Cartea "Fiica tacerii" de Kim Edwards este o carte superba care cred eu, ar fi imposibil sa nu iti placa happy

| Biencutsaaa a răspuns:

Hei!
Pai e "Ana"si "Prapastia" de Nicolae Rosioru nu e un autot strain, dar aceste 2 carti sunt superbe mai ales Ana am citit-o de 5orilove struck si tot nu m-am saturat de ea asa ca incearcawinking

| someonelikeyou4 a răspuns:

Mandrie si prejudecata, In asteptarea lui Godot, De veghe in lanul de secara