| Angelica_Stoica_1975 a întrebat:

Imi puteti da va rog frumos niste opinii despre liceul Mihai Eminescu si Pedagogic din Constanta? big grin Sunt foarte nehotarata pe care sa il pun al doilea dupa Traian, chiar daca Eminescu are medie mai mare de admitere decat Pedagogic am auzit destule lucruri urate despre el care sper ca sunt doar zvonuri( tin sa precizez ca vreau la profil uman si am si examenul bilingv engleza luat) Am foarte mare nevoie de ajutor, va multumesc! :*

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Preferabil să alegi liceele după locul pe care-l ocupă în "Topul liceelor 2014"!

Vezi Topul de la linkul :
http://www.admitereliceu.ro/....../top-licee

Toate cele bune.